10503.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
cca 1825 Jelzés nélkül: Testvérek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18,5×14 cm