10432.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szigeti 942 jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 38,5×27,5 cm