10425.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Skripek jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Kopott fa keretben. 47,5x63,5 cm