Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó.
Olaj, vászon, sérült. Jelzett. Szép... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Pipazo-Olaj-vaszon-serult-Jelzett-Szep-keretben-30x25-cm~II2459102
2459102
10477
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó.
Olaj, vászon, sérült. Jelzett. Szép keretben. 30x25 cm
: pelikán_kristóf