10459.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári munkában. Olaj, vászon. 41,5×58,5 cm