10462.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napsütötte házak. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 28×39 cm