10457.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen - Die Stadtwaage. Rézkarc, papír. Kissé kopott, üvegezett fa keretben, 18x13 cm