Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Marc Chagall (1887-1985): Alvó oroszlán. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton (nyomtatva) és utólagos jelzéssel. Számozott: 200/126. Üvegezett fa keretben. 67,5x43,5 cm