10391.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Laczkó 917. II. 21 jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, karton. Kisebb felületi sérülésekkel. Sérült fa keretben. 31x47,5 cm.