10389.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Koszta J jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29,5x21 cm