10374.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm.