Kassák Lajos jelzéssel: Jelenet. Tus, papír. Üvegezett, sérült fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Kassak-Lajos-jelzessel-Jelenet-Tus-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-25x19-cm~II2466048
2466048
10368
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Kassák Lajos jelzéssel: Jelenet. Tus, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 25x19 cm
: pelikán_kristóf