10529.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Alak vázával. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 70x100 cm