Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 53... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Viragcsendelet-Olaj-farost-Dekorativ-fa-keretben-53-5x43-cm~II2419171
2419171
10505
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 53,5x43 cm
: pelikán_kristóf