10501.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm