10521.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Jelzés nélkül: Tavon. Olaj, falemez, 15x25cm, kopott sérült keretben.