10524.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült. FGa keretben, 20x30 cm