10518.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Színek kavalkádja. Olaj, farost. Fa keretben, 72×102,5 cm