10539.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Armand Durand (1831-1905), Rembrandt után: Az irgalmas szamaritánus. XIX sz. második fele. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24x19cm