10360.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jánossy Gy jelzéssel: Piaci árusok. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 16,5×25 cm