10357.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Horváth István jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Pipázó juhász. Olaj. falemez. Dekoratív, kopott korabeli fa keretben. 26,5x21,5 cm