Gazdag Gy. jelzéssel: Istállóban. Olaj, vászon. Kopott fa keretben. 50... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Gazdag-Gy-jelzessel-Istalloban-Olaj-vaszon-Kopott-fa-keretben-50x36-cm~II2464739
2464739
10346
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Gazdag Gy. jelzéssel: Istállóban. Olaj, vászon. Kopott fa keretben. 50x36 cm
: pelikán_kristóf