Frigyesi jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Frigyesi-jelzessel-Libapasztorlany-Olaj-vaszon-Dekorativ-fa-keretben-40x50-cm~II2414378
2414378
10343
401
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Frigyesi jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 40x50 cm
: tm