10329.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Bolmányi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, farostra kasírozva, sérült. Kopott, kissé sérült fa keretben. 55x100 cm