Varga Gyula (1935-2002): József Attila. Rézkarc, papír, jelzett, autog... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Gyula-1935-2002-Jozsef-Attila-Rezkarc-papir-jelzett-autograf-ajanlasi-sorokkal-C3~II2462373
2462373
10274
401
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Varga Gyula (1935-2002): József Attila. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19×10,5 cm
: pelikán_kristóf