10189. 401. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hegyvidéki táj, 1961. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 31,5x44 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf