10137. 401. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
10
0 HUF
Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf