Klie Zoltán (1897-1992): Őszi táj (Zsennye?). Akvarell, papír, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Klie-Zoltan-1897-1992-Oszi-taj-Zsennye-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-ketszer-C3~II2466409
2466409
10118
401
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Klie Zoltán (1897-1992): Őszi táj (Zsennye?). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). Üvegezett fa keretben, 60×42 cm
: pelikán_kristóf