Jelzés nélkül, ismeretlen XX. sz. végén működött grafikus alkotása: Portré (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült, bal felső sarkában kissé foltos. Lapméret: 84×59 cm