Glatter Gyula (1886- 1927): Vidai Brenner Nándor után. Pipázó lovász,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Glatter-Gyula-1886-1927-Vidai-Brenner-Nandor-utan-Pipazo-lovasz-szinezett-rezkarc-papC3~II2458141
2458141
10076
401
Beschreibung: Glatter Gyula (1886- 1927): Vidai Brenner Nándor után. Pipázó lovász, színezett rézkarc-papír, üvegezett keretben, jelzett 30x24 cm
: tm