Bolgár József (1928-1986): Csendélet szoborral. Olaj, farost (utólagos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bolgar-Jozsef-1928-1986-Csendelet-szoborral-Olaj-farost-utolagosan-vagott-jelzett-ha~II2220382
2220382
10028
401
Beschreibung: Bolgár József (1928-1986): Csendélet szoborral. Olaj, farost (utólagosan vágott?), jelzett, hátoldalán Artunion címkével, sérült (festék lepergéssel) 42×22 cm
: kozár_edit