Boldizsár István (1897-1984): Tanya.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Tanya--Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-8x28-cm~II2459094
2459094
10031
401
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Tanya.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8x28 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: