Berki Viola (1932-2001): Trogir. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berki-Viola-1932-2001-Trogir-Rezkarc-papir-jelzett-Szamozott-22100-Lap-szele-kisse-fo~II2465633
2465633
10024
401
Beschreibung: Berki Viola (1932-2001): Trogir. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 22/100. Lap széle kissé foltos, gyűrődésekkel. 29,5x24 cm
: pelikán_kristóf