Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.