15602.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.