15621.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.