A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000014/A-katolikus-hitterites-tortenete-I-II-Szerk-Levay-Mihaly-Bp-1937-Franklin-Tarsulat-5~II2299055
2299055
17256
401
Books: Religion
Beschreibung: A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
: karap_norbert