15053.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vegyes könyvtétel 3 db. Ricordo di Bologna. 32 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, kissé kopott borítóval. Milano 32 Vedute. 32 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, kissé kopott borítóval. London Kis útikönyvecske, 11 db nyomattal és leírással. Kopott, sérült, papírkötésben.