15017.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Giovanni Francesio, Enzo Russo: Sicilia. Storia e Arte. Fotografie di Melo Minnella. San Giovanni Lupatoto, 2002, Arsenale Editrice. 318 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, dísztokban, jó állapotban.