Talmud. Wilno, 1927-1928, "Rom." Héber nyelven. Korabeli aranyozott fé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000013/Talmud-Wilno-1927-1928-Rom-Heber-nyelven-Korabeli-aranyozott-felbor-kotesben-kopott-bor~II2431957
2431957
17223
401
Books: Judaica
Beschreibung: Talmud. Wilno, 1927-1928, "Rom." Héber nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval.
: karap_norbert