1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. 651+2+32 p. A szerző fotóival és Schell József (1900-1970) rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, foltos gerinccel.