Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000005/Heltai-Gaspar-Kronika-az-magyaroknak-dolgairol-Szerk-Kulcsar-Margit-A-bevezetot-irta-Ku~II2466980
2466980
15700
401
Books: History
Beschreibung: Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margit. A bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp., 1981, Magyar Helikon. 475 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert