16726.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
Zdenek Hrdlicka, Venceslava Hrdlicková: Japanische Gartenkunst. Praha, 1981, Artia. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.