Magyarországi szöveges falvédők a 19. és a 20. században. Hatvany Lajos Múzeum füzetei 7. Hatvan, 1980, Hatvany Lajos Múzeum. 89 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel, kopásnyomokkal.