Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegekett. Bp., 1977, Gondolat. Második kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.