16591.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 200 HUF
Dr. Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XLIX. kötete. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.). 240 p + 25 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.