16672.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti kiállÃtás tárgymutatója. 80 képes táblával. Bp., 1936, K. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papÃrkötés, sérült, hiányos gerinccel, kissé hiányos borÃtóval, részben szétvált kötéssel. + Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.