17373.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Várossy Gyula: Szivárvány. Humoros elbeszélések. Fehér István rajzaival. Bp., 1904, Rózsa Kálmán. 243 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.