Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Nyomdaszati-lexikon-Szerk-Biro-Miklos-Kertesz-Arpad-Novak-Laszlo-Reprint-kiadas-Be~II2458894
2458894
17386
401
Beschreibung: Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Reprint kiadás. Békéscsaba, 1998, Typografika Kft. 514+25 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: tánczos_gábor