Montesquieu: Európa egységéről. A törvények szelleme és a Perzsa levelek válogatott részei. Fordította és az előszót írta: Rózsahegyi Zoltán. Bp., 1943. Phönix. 128 p. Könyvkötői félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti papírborító bekötve.